Yasal Uyarı Metni

Bu platform, yayınevleri tarafından paylaşıma sunulan deneme sınavlarını öğrencilere yardımcı olmak amacıyla toplu olarak sunmaktadır. Bu sınavlara ilişkin materyaller, ilgili yayınevlerinin kaynaklarından derlenmiş olup, bu yayınevlerine ait telif haklarına saygı duyulmaktadır.

Bu materyallerin paylaşımı, sadece bilgi edinme ve kişisel kullanım amaçlıdır. Bu sınavlara ait içeriklerin ticari amaçlarla kullanımı, çoğaltılması, dağıtılması, satılması veya değiştirilmesi yasaktır.

Bu platform, yayınevlerine ait içerikleri tanıtmak ve öğrencilere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış olup, telif hakkı ihlali yapma niyetinde değildir. Ayrıca ulaşılabilen yayınevlerinden gerekli izinler alınmıştır. Eğer bir telif hakkı ihlali olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bize ulaşarak içeriklerin derhal kaldırılmasını talep ediniz.

Telif hakkı sahiplerine saygı duyarak, bu içerikleri sağlama ve kullanma hakkını saklı tutarız. Telif hakkı sahibi olduğunuzu düşündüğünüz içerikler varsa lütfen bize ulaşın: [ denemetesttekrar@gmail.com ].